Szeptember

Szeptemberi események

Tanévnyitó 2020/2021, szeptember 2., Hetény

Teremtéstörténet, szeptember 22., Hetény

Ragyogó napos délután volt, amikor Gyöngyi néni A teremtés című előadását bemutatta az iskola udvarán. Nagyszerű volt, és gyakran vicces formában mesélte el a történteket. A kisebbek igazán élvezték, s ezért jobban meg is tudták jegyezni az eseményeket.

Gyöngyi néni pár mókásabb jelenetet is beleszőtt a történetbe. Ilyen volt például az, amikor az ökör odaadta életéveit Ádámnak. Mint megtudtuk, ezért élnek tovább az emberek, mint az ökrök.

Nekem a kedvenc részem az volt, amikor Ádám megismerte Évát. Szerintem az egész történet nagyon vicces volt. Biztos vagyok benne, hogy most már az egész iskola tudja, hogyan is született meg az ember.

Daniš Dorián, 7. osztályos tanuló

Angyalbárányok (2020. szeptember 23.)

A napközisekkel megnéztük Gyöngyi Néni Angyalbárányok című előadását. Vicces és szórakoztató volt. Nagyon élveztük, hogy mi is szerepelhettünk benne.

Gábor Jázmin, 4. osztályos tanuló